Pienligės gydymas

Pienligės gydymas gali būti gana paprastas. Kandidozę galite gydyti vietiškai veikiančiu vaistiniu preparatu, kurio veiklioji medžiaga yra klotrimazolas.

Jei turite klausimų, pasitarkite su gydytoju ar vaistininku.

Jei pienlige susirgote pirmą kartą

Apsilankykite pas gydytoją, jei įtariate, kad susirgote pienlige pirmą kartą – taip įsitikinsite, kad jūsų diagnozė yra teisinga ir ateityje galėsite pati atpažinti pienligės simptomus bei gydytis namuose įsigytu nereceptiniu vaistiniu preparatu, skirtu kandidozės gydymui.

Pienligė ar bakterinė vaginozė?

Bakterinė vaginozė yra kito tipo makšties infekcija, kuri dažnai painiojama su pienlige. Bakterinės vaginozės ir pienligės gydymas yra skirtingas, todėl yra labai svarbu žinoti būtent kuria infekcija sergate.

Gydymas

Jums nepavyks išsigydyti pienligės priemonėmis, kurios tiesiog atstato pH balansą. Todėl gydymui galite rinktis minkštąją makšties kapsulę.

Į viršų

Nereceptinis vaistinis preparatas. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt. Reklamos teksto parengimo data: 2017 m. gruodžio mėn. L.LT.MKT.03.2018.1381
Taip pat apie įtariamą nepageidaujamą vaisto poveikį ar nusiskundimą dėl vaisto kokybės, galite pranešti tiesiogiai Bayer kompanijai, nurodytais kontaktais puslapyje „ Susisiekite su mumis“.