Susisiekite su mumis

UAB „Bayer"
Sporto g. 18
LT-09238 Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 5 233 68 68
Faks.: +370 5 233 68 33

Jei norite pranešti apie įtariamą nepageidaujamą vaisto poveikį ar nusiskundimą dėl vaisto kokybės, prašome kreiptis į gydytoją ar vaistininką arba siųsti pranešimą Bayer kompanijai.

Užpildykite žemiau pateiktą formą, jei turite klausimų apie mūsų produktus.

Į viršų

Nereceptinis vaistinis preparatas. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt. Reklamos teksto parengimo data: 2017 m. gruodžio mėn. L.LT.MKT.03.2018.1381
Taip pat apie įtariamą nepageidaujamą vaisto poveikį ar nusiskundimą dėl vaisto kokybės, galite pranešti tiesiogiai Bayer kompanijai, nurodytais kontaktais puslapyje „ Susisiekite su mumis“.