Apie Canesten®

Mūsų misija – padėti moterims, kurias vargina intymios sveikatos negalavimai. Manome, kad niekas negali jums trukdyti mėgautis gyvenimu, jaučiantis patogiai ir pasitikint savimi.

Besišypsanti jauna moteris juodais plaukais dėvi raudonus marškinėlius

Mes pasiruošę jums padėti savo žiniomis ir veiksmingais, moksliškai pagrįstais, inovatyviais sprendimais, kad galėtumėte kontroliuoti savo intymią sveikatą. Tad, bent vienu rūpesčiu galite turėti mažiau.

Cheminė klotrimazolo struktūra

Mokslas užkoduotas mūsų DNR

Mes esame grybelio ekspertai nuo 1960-ųjų, kai Bayer mokslininkas profesorius Karl Heinz Büchel atrado priešgrybelinę veikliąją medžiagą klotrimazolą. Po keletos metų klotrimazolas, kurio prekės ženklas Canesten®, buvo registruotas Vokietijoje. Mes pirmieji sukūrėme priešgrybelinį vaistą, kurio veiklioji medžiaga klotrimazolas. Šis vaistas veiksmingai gydo grybelines infekcijas. Vėliau sukūrėme įvairias vaisto formas, kad kiekvienas galėtų išsirinkti sau priimtiniausią.

Iki šiol atlikome daugybę klinikinių tyrimų ir taikėme įvairius metodus, kad įsitikintumėm savo produktų saugumu ir veiksmingumu. Vis dėlto, mūsų istorija tuo nesibaigia.

Canesten geriausiai parduodamas vaistas nuo pienligės pasaulyje ikona

Nuolat tobuliname ir kuriame aukštos kokybės produktus

Canesten® tikslas – jūsų patogumas ir pasitikėjimas savimi, o tai priklauso ir nuo jūsų pasitikėjimo mumis. Remdamiesi savo 40 metų tarptautinėmis mokslinėmis žiniomis, tyrimais bei klinikine praktika, mes ir toliau nepailstamai ieškome naujų sprendimų, kurie padėtų diagnozuoti, gydyti ir užkirsti kelią grybelinei infekcijai. Net ir šiomis dienomis, mes nuolat stengiamės tobulinti savo produktus, nes esame pasišventę dalintis kiekvienu nauju moksliniu atradimu bei manome, kad profesorius Büchel kartu su savo komanda tuo didžiuotųsi.

Mes manome, kad tai ir yra priežastis, kodėl pasaulyje esame prekės ženklas Nr.1  pienligei gydyti.

*Nr. 1 pasaulyje priešgrybelinių preparatų kategorijoje (bendrieji, ginekologiniai ir nagų preparatai). Remiantis 2022 m. pardavimais pagal pasaulinę Nicholas Hall’s CHC duomenų bazę DB6. 

 

Produktai

packshot1- shadow+reflection

Canesten®

Makšties minkštoji kapsulė
Pakuotės lapelis 

SUŽINOKITE DAUGIAU

Canesten® kremas 20g ​

Canesten®

Kremas išorinių lytinių organų gydymui 
Pakuotės lapelis 

SUŽINOKITE DAUGIAU

packshot1- shadow+reflection

Canesbalance®

Makšties ovulės
Pakuotės lapelis 

SUŽINOKITE DAUGIAU

Canesten klotrimazolo kremas

Canesten®

Kremas odos grybeliui gydyti
Pakuotės lapelis 

SUŽINOKITE DAUGIAU