Bakterinės vaginozės simptomai

  Pagrindiniai

  • Nemalonus, „žuvies“ kvapas
  • Vandeningos iššskyros
  • Pilkšvai baltos išskyros
  • Simptomai pasunkėja po lytinių santykių ar menstruacijų metu

  Kiekviena moteris skirtinga, tad jūs galite nejusti ir jokių bakterinės vaginozės simptomų. Taip pat prisiminkte, kad bakterinė vaginozė nėra lytiškai plintanti liga ir nesukelia makšties skausmo ar niežėjimo.

  Apsilankykite pas gydytoją, jei

  • bakterinės vaginozės simptomus jaučiate pirmą kartą;
  • laukiatės.
  Canesten female doctor icon

  Bakterinės vaginozės pažinimas

  Dauguma moterų nežino, kad dažniausiai makšties infekcijas sukelia trichomonos ar bakterijos, o ne grybelis kaip pienligės atveju.

  Bakterinės vaginozės gydymas

  Bakterinė vaginozė gali būti gana paprastai gydoma nereceptinėmis priemonėmis. Vaistininkas jums gali rekomenduoti tinkamą priemonę, kuri gydo bakterinės vaginozės simptomus. Veiksminga priemonė nuo bakterinės vaginozės turėtų:

  • Greitai numalšinti nemalonų kvapą.
  • Normalizuoti pilkšvas, vandeningas išskyras.
  • Sutrukdyti „blogųjų” bakterijų, kurios sukelia bakterinę vaginozę, dauginimąsi.
  • Skatinti „gerųjų” bakterijų dauginimąsi

  Jūsų gydytojas taip pat gali skirti gydymą antibiotikais. Jei bakterinės vaginozės simptomai atsirado pirmą kartą, rekomenduojama pasikonsultuoti su gydytoju.

  Jauna besišypsanti moteris dėvi rožinę palaidinę, pirštu suka savo plaukų kuokštą ir yra patenkinta bakterinės vaginozės gydymu

   

  Produktai

  packshot1- shadow+reflection

  Canesbalance®

  Makšties ovulės
  Pakuotės lapelis 

  SUŽINOKITE DAUGIAU

  Bakterinės vaginozės profilaktika

  Skalbiklio ikona

  Nenaudokite stiprių skalbiklių apatinių rūbų skalbimui. Pasikeiskite apatines kelnaites po treniruotės ar maudynių vandenyje.

  Canesten toilet paper icon

  Neplaukite makšties per dažnai bei intymioje vietoje ir aplink ją nenaudokite produktų, kurių sudėtyje yra kvapiųjų medžiagų.

  Tampono ikona

  Dažnai keiskite tamponus ir įklotus.

  Faktai apie bakterinę vaginozę

  pH lašo ikona

  Normali makšties terpė yra šiek tiek rūgštinė, jos pH < 4,5. Jei pH yra > 4,5, tuomet makšties terpė yra šarminė ir tai gali sąlygoti bakterinės vaginozės atsiradimą.

  Grybelio po mikroskopu ikona

  Bakaterinė vaginozė gali būti painiojama su pienlige, tačiau tai yrai skirtingos infekcijos ir jų gydymas skiriasi. Pasikonsultuokite su savo gydytoju, jei kyla abejonių dėl diagnozės.

  Makšties dušo ikona

  Makšties dušas gali sukelti bakterinę vaginozę, nes sutrikdo natūralų makšties mikrofloros balansą. Be to, tai gali padidinti lytiškai plintančių ligų ar kitų makšties infekcijų atsiradimo riziką.