Canesten® 500 mg minkštoji makšties kapsulė

Canesten<sup>®</sup> 500 mg minkštoji makšties kapsulė

Canesten® 500 mg minkštoji makšties kapsulė

Jei norite atsikratyti pienligės, turite gydyti ją vietiškai. Canesten® vienos dozės minkštoji makšties kapsulė yra patogi įvesti į makštį ir veiksmingai gydo pienligę vietiškai, t.y. makštyje. Canesten® veiklioji medžiaga yra klotrimazolas.
Vartojimas: minkštąją makšties kapsulę reikia įdėti kaip galima giliau į makštį prieš miegą, naudojant pakuotėje pateiktą aplikatorių.
Nėštumo metu nenaudokite aplikatoriaus. Įdėkite makšties minkštąją kapsulę į makštį pirštu. Atsargumo sumetimais pirmuosius tris nėštumo mėnesius reikia vengti vartoti klotrimazolą.
Canesten® minkštosios makšties kapsulės nerekomenduojama vartoti menstruacijų metu. Gydymą reikia užbaigti iki menstruacijų pradžios.

Į viršų

Nereceptinis vaistinis preparatas. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt. Reklamos teksto parengimo data: 2017 m. gruodžio mėn. L.LT.MKT.03.2018.1381
Taip pat apie įtariamą nepageidaujamą vaisto poveikį ar nusiskundimą dėl vaisto kokybės, galite pranešti tiesiogiai Bayer kompanijai, nurodytais kontaktais puslapyje „ Susisiekite su mumis“.